Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai?

Planuojant vestuvių šventę visuomet svarbu pasirinkti tikrai profesionalų fotografą, kuris atsižvelgs į visus jaunųjų pageidavimus bei pasirūpins, kad nuotraukos pateisintų lūkesčius. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kad fotosesijai tinkamai pasirengtumėte ir patys: jei laikysitės kelių paprastų taisyklių, galite būti užtikrinti, kad šventės fotosesija praeis tikrai sklandžiai. Taigi, kaip pasiruošti fotosesijai?

Netaupykite šukuosenai ir makiažui

Kartais, kai vestuvių šventė pareikalauja tikrai nemažų išlaidų, ieškoma būdų, kaip sutaupyti pinigų. Nors tikrai yra vietų, kur galima „pasispausti“, tačiau nereikėtų taupyti jaunosios šukuosenos ir makiažo sąskaita. Jei makiažas nebus profesionalus, nuotraukose gali matytis kaklo ir veido odos spalvos skirtumai, gali būti pastebimas veido blizgumas ar kiti netobulumai. Taupyti jaunosios šukuosenos sąskaita taip pat nereikėtų – jei pūs smarkus vėjas, gali imti kristi šukuoseną prilaikantys segtukai, ir t.t. Tai, žinoma, gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų.

vestuviu makiazas

Pasirūpinkite tinkama avalyne

Vestuvių fotosesija įprastai neapsiriboja vien tik ceremonijos bei šventės vieta, todėl dažnais atvejais gali praversti patogi avalynė. Nuotakos neretai nusprendžia pasirinkti batelius ganėtinai aukšta pakulne, tad tuomet, jei tektų daug vaikščioti, tai tikrai sudarys tam tikrų nepatogumų. Jei numatoma lietinga diena, taip pat pravartu pasirūpinti avalyne, kuri yra pritaikyta tokiam orui – fotosesija su spalvingais guminiais batais nuotraukoms suteiks dar daugiau žavesio.

vestuviu fotosesija

Svarbiausia – kokybė

Nors jaunieji kartais pageidauja, kad fotosesija truktų visą dieną, tačiau įprastai visiškai pakanka vos porą valandų trunkančios fotosesijos, kurios metu tikrai pavyks užfiksuoti jūsų meilės šventės istoriją. Žinoma, jei norite, kad būtų įamžinta ir vestuvių ceremonija, fotosesijos trukmė bus kiek ilgesnė, tačiau pasvarstykite, ar fotografas tikrai bus reikalingas ir vakarinėje dalyje.

Nepozuokite, jei fotografas to neprašo

Profesionalus vestuvių fotografas tikrai pastebi net ir menkiausias detales ir didelį dėmesį skiria nuotraukų natūralumui. Klaidinga manyti, kad vestuvių fotosesijos metu teks be perstojo pozuoti – iš tiesų didžiausias dėmesys yra skiriamas nesuvaidintoms emocijoms. Jei matote, kad fotografas į jus nusitaikė objektyvą, elkitės natūraliai ir nepozuokite, nes būtent tai padės užfiksuoti pačias magiškiausias akimirkas.

vestuviu fotografija
Elkitės kiek įmanoma natūraliau

Vestuvių diena neretai asocijuojasi su milžinišku stresu, tačiau taip neturėtų būti. Įvairūs pasirengimo darbai įprastai tampa tikru iššūkiu, bet šventės dieną svarbiausia atsipalaiduoti ir prisiminti, kodėl rengiate šią šventę. Pasistenkite būti pačia laimingiausia savo paties versija, ir tai tikrai atsispindės ir fotografo įamžintose nuotraukose.

Bendradarbiaukite su fotografu

Fotosesijos detalės su fotografu dažniausiai yra aptariamos dar iš anksto, tačiau šventės dieną jūs taip pat galite išreikšti savo pageidavimus. Atminkite, kad vestuvės – tai viena gražiausių dienų jūsų gyvenime, todėl bendradarbiaukite su fotografu, ir kartu galėsite sukurti nuostabias meilės šventės nuotraukas.

Daugiau skaitykite : Vestuvių fotografas | Vestuvių fotografas Vilniuje