Gražiausios Vilniaus vietos vestuvių fotosesijai

Jei vestuves nusprendžiama švęsti Vilniuje, jaunųjų fotosesijos vieta neretai persikelia už miesto ribų – didelio populiarumo sulaukia Trakai, Kernavė ar kitos įžymios mūsų šalies vietos. Vis dėlto, Vilniuje galima rasti tikrai ypatingų vietų, kuriose įamžintos šventės akimirkos bus tiesiog tobulos. Taigi, kokios Vilniaus vietos vertos jūsų dėmesio?

Vilniaus universiteto kiemelis

Patekti į Vilniaus universiteto kiemelį galima visiškai nemokamai, o čia tvyranti aura nuotraukas gali paversti dar ypatingesnėmis. Vilniaus universitetas turi net 13 kiemelių, kurių kiekvienas turi atskirą pavadinimą ir yra savotiškai žavus. Fotografuodamiesi šioje vietoje nesunkiai pasieksite ir kitus objektus – šv. Jonų bažnyčios varpinę bei Bažnyčios paveldo muziejų.

Vilniaus universiteto kiemelis

Bernardinų sodas

Bernardinų sodas – labai populiari vestuvių fotosesijos vieta, tačiau čia visuomet galima rasti atokesnį kampelį. Iki 2013 metų Bernardinų sodas buvo vadinamas Sereikiškių parku, o po atliktų rekonstrukcijų parkas įgijo naująjį pavadinimą. Šiandien Bernardinų sodas džiugina botanikos sodu, fontanais, visoje sostinėje seniausiais ąžuolais bei įrengtu alpinariumu.

bernardinu sodas vestuvems

Vilniaus Bastėjos kalnas

Vilniaus Bastėjos kalnas kitaip dar vadinamas Barbakanu. Ši vieta fotosesijos vieta džiugina atsiveriančia nuostabia sostinės panorama, todėl čia įamžintos šventės akimirkos bus dar šarmingesnės.

Swedbank terasa

Swedbank terasa – tai dar viena labai populiari vestuvių fotosesijos vieta, kuri žavi puošniais gėlynais bei miesto panorama. Jei vestuves planuosite pavasarį, visai šalia rasite nuostabaus grožio sakurų sodą, kuriame neįsiamžinti būtų tikra nuodėmė.

Swedbank terasa vestuvems
Kairėnų botanikos sodas

Kairėnų botanikos sodas kitaip dar vadinamas Vilniaus universiteto botanikos sodu. Ši fotosesijos vieta džiugina ne tik įspūdinga augmenija, bet taip pat labai dideliu plotu, todėl fotosesijos metu tikrai galėsite išvengti lankytojų spūsčių. Nors apsilankymas Kairėnų botanikos sode yra mokamas, tačiau čia apsilankyti tikrai verta.

Užupio rajonas

Užupis pulsuoja meniška ir romantiška atmosfera, todėl ši fotosesijos vieta bus tikrai ypatinga. Šiame rajone rasite ir atokių gatvelių, ir įvairių objektų, kuriuos galbūt norėsite įamžinti savo meilės šventės nuotraukose. Pasivaikščioję po Užupį taip pat galėsite užsukti į Subačiaus apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama.

vestuves uzupyje
Pirklių klubas

Tai – modernus verslo centras, kerintis prabanga ir originalumu. Akį traukia ne tik pastato vidus, bet ir jo išorė, todėl galima pasvarstyti apie fotosesiją tiek šio pastato išorėje, tiek ir jo viduje (tiesa, įėjimas į Pirklių klubą yra mokamas).

Pavilnių regioninis parkas

Belmontas ir Pūčkorių atodanga – jaunųjų labai mėgstamos fotosesijos vietos. Pavilnių regioniniame parke dėmesio vertų objektų tikrai nestinga: galima įsiamžinti šalia krioklio, senovinių pastatų, ir t.t. Nuo Pūčkorių atodangos atsiveria tiesiog žadą atimantis vaizdas, todėl šią vietą taip pat galima įtraukti į fotosesiją. Pavilnių regioninio parko plotas yra ganėtinai didelis, tad jums neprireiks ieškoti papildomų vietų fotosesijai.

Pavilniu regioninis parkas

Daugiau informacijos : Vestuvių fotografas | Vestuvių fotografas Vilniuje