Vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvių fotosesijos idėjos: kaip nuotraukas paversti dar įspūdingesnėmis?

Vestuvių fotosesija gali būti organizuojama tik su jaunaisiais, arba ir su šventės svečiais. Įprastai jaunieji pageidauja fotosesiją surengti po ceremonijos, tačiau taip pat galima pagalvoti ir apie ilgiau trunkančią fotosesiją, kurią galima suskirstyti į kelias dalis: pirmojo etapo metu įamžinamas pasirengimas vestuvėms, antrojo – kelionė į ceremonijos vietą bei pati ceremonija, trečiojo – jaunųjų ir svečių fotosesija, o ketvirtojo etapo metu fotografuojama vakarinė šventės dalis. Rengdamiesi vestuvių fotosesijai su fotografu susitarsite dėl fotosesijos trukmės bei aptarsite jos eigą, todėl suplanuoti vestuvių dieną bus galima gerokai sklandžiau. Taip pat ruošiantis fotosesijai svarbu pagalvoti ir apie tai, kur vyks meilės šventės įamžinimas bei kokias detales panaudosite.

Fotosesija gamtoje

Nesvarbu, kokiu metų laiku vyks jūsų vestuvės, fotosesija gamtoje visuomet yra puiki idėja. Nors neretai manoma, kad fotosesija gamtoje bus pavykusi tik tada, jei diena bus saulėta, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Net ir tuomet, jei šventės dieną pliauptų lietus, gali būti užfiksuojami tikrai įspūdingi kadrai. Žinoma, visada svarbu numatyti, kad oras bet kurią akimirką gali subjurti, todėl į fotosesiją pasiimkite skėčių bei prastiems orams pritaikytą avalynę.

vestuviu fotosesija gamtoje

Fotosesija patalpoje

Jei baiminamasi, kad šventės dieną gali pliaupti lietus, galite numatyti ir fotosesiją patalpoje. Tikrai nebūtina apsiriboti šventės vieta ar foto studija: vestuvių fotosesija taip pat gali vykti senuose malūnuose, įvairiuose muziejuose, ir t.t. Nors fotosesija gamtoje gali puikiai pavykti net ir lietingą dieną, tačiau tuomet, jei manote, kad prastas oras gali sugadinti pakilią šventės nuotaiką, numatykite ir planą B.

vestuviu fotosesija patalpose

Teminė fotosesija?

Natūralu, kad pasirengimas teminei fotosesijai truks gerokai ilgiau, tačiau tuomet, jei siekiate, kad vestuvių nuotraukos būtų tikrai originalios, galite pasvarstyti ir apie tokią galimybę. Ruošiantis teminei fotosesijai bus svarbu ne tik tai, kokią aprangą bei kokius rekvizitus pasirinksite, bet taip pat ir šventės vieta. Teminė fotosesija visuomet reikalauja itin kruopštaus planavimo, todėl su fotografu tai derinkite iš anksto.Nustatyti specialųjį paveikslėlį

Teminė fotosesija?

Jei siekiate, kad vestuvių fotosesija taptų smagia pramoga, taip pat galite pasvarstyti ir apie įvairias ekstremalias pramogas. Pavyzdžiui, galite pasvarstyti apie važiavimą keturračiais ar motociklais, skrydį oro balionu, ir t.t. Be jokios abejonės, tokia fotosesija reikalauja fotografo budrumo ir tam tikrų įgūdžių, todėl pasiteiraukite, ar fotografas sutiktų įgyvendinti jūsų idėjas.

vestuviu fotosesija gamtoje
Nepamirškite detalių

Planuojant fotosesiją labai svarbu pakankamai dėmesio skirti įvairioms detalėms, kurios gali atrodyti tarsi smulkmenos, tačiau nuotraukose jos atspindės gilią prasmę. Pavyzdžiui, jei ant tilto planuojate kabinti spyną, šį amžiną meilę simbolizuojantį veiksmą taip pat rekomenduojama įamžinti. Jei turite augintinį, kurį laikote visateisiu šeimos nariu, pasitarkite su fotografu, kaip galėtumėte jį įtraukti į fotosesiją (galbūt su juo fotografuositės dar prieš išeidami iš namų ar paprašysite šventės dalyvių, kad jie atvežtų jūsų augintinį į fotosesijos vietą).

Daugiau informacijos : Vestuvių fotografas | Vestuvių fotografas Vilniuje