Kaip pasirinkti vestuvių fotosesijos trukmę

Kaip pasirinkti vestuvių fotosesijos trukmę?

Planuojantys vestuves turi pasirūpinti daugybe įvairių detalių, kurios ne visuomet yra labai reikšmingos. Vis dėlto, tenka sutikti, kad vestuvių akimirkų įamžinimas yra tiesiog būtinas – juk nuotraukose užfiksuotos akimirkos gražiausią gyvenimo šventę leis išgyventi dar ir dar kartą. Šiandien daugelis mūsų naudojasi tikrai moderniais telefonais, turinčiais pakankamai kokybišką kamerą, tačiau fotosesijos patikėjimas šventės svečiams tikrai nėra pats protingiausias žingsnis. Nors neretai nerimaujama, kad profesionali vestuvių fotosesija gali būti paprasčiausiai neįperkama, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jos kaina visuomet priklauso ir nuo pasirinktos trukmės – kuo ji trumpesnė, tuo mažesnė ir kaina. Taigi, visada svarbu apmąstyti, ar tikrai reikalinga visos dienos fotosesija – galbūt visiškai pakaks vos poros valandų.

Ar norite įamžinti pasiruošimą šventei?

Jei siekiate, kad nuotraukos atrodytų kiek įmanoma natūraliau, galite pagalvoti ir apie akimirkų įamžinimą jūsų namuose, kuomet dar tik ruošiatės šventei. Baiminatės, kad jūsų namų interjeras nėra pakankamai iškalbingas? Tikrai nėra jokio reikalo nuogąstauti, nes pagrindiniu nuotraukų akcentu būsite jūs patys, bet ne baldai ar kitos namų detalės.

temine vestuviu fotosesijaCeremonijos trukmė

Įprastai vestuvių fotosesija yra planuojama po ceremonijos, tačiau tokiu atveju tenka pagalvoti apie tai, kuo užimti į ceremoniją atvykusius svečius. Jei nuspręsite pasikviesti fotografą į ceremoniją, jums nė neprireiks pozuoti, o nuotraukose bus įamžintos pačios jautriausios šventės akimirkos. Maža to, po ceremonijos galėsite įsiamžinti ir su svečiais, atvykusiais jus pasveikinti.

Kiek įprastai trunka fotosesija?

Dažniausiai vestuvių fotosesijos trunka nuo 2 iki 4 valandų, tačiau niekuomet nerekomenduojama rinktis ilgesnę nei 4 valandų fotosesiją. Vestuvių dieną jaunieji visuomet patiria gausybę įspūdžių, kurie ne tik džiugina, bet taip pat ir išvargina, taigi, įvertinkite ir tai, kiek laiko būsite nusiteikę bendradarbiauti su fotografu.

Kas turi nuspręsti dėl fotosesijos trukmės?

Žinoma, jaunųjų norai visada yra patys svarbiausi, tačiau neretai nutinka ir taip, kuomet netinkamai pasveriamos galimybės: atstumai tarp fotosesijos vietų yra pernelyg dideli, neįvertinama, kiek laiko gali trukti pasiruošimas fotosesijai, ir t.t. Dėl savo sumanymų visuomet pasitarkite su fotografu, ir kartu galėsite numatyti optimalią fotosesijos trukmę.

Daugiau informacijos : Vestuvių fotografas Vigantas | Vestuvių fotografas Vilniuje