Vestuvės, fotografas, fotosesija, nuotraukos, nuotaka

Vigantas Ovadnevas

Kokias savybes turi turėti tobulas vestuvių fotografas?

Vestuvių fotografas turi mokėti “užkalbėti” besijaudinančius jaunuosius, visą fotosesijos laiką palaikyti gerą nuotaiką, prisitaikyti prie jaunųjų ir nepiršti savo nuomonės. Iš pagarbos jaunųjų šventei, fotografo apranga turi būti šventinė – marškinėliai ir šortai netinka (juokiasi).

Tobulas fotografas esi tuomet, kai jaunieji, dar nepamatę nuotraukų, džiaugiasi fotografo darbu. Jaunieji per vestuves daugiausiai laiko praleidžia su fotografu, todėl jis turi būti toks, kad dar ir po vestuvių norėtųsi su juo susitikti. Juk tą dieną fotografas – geriausias jaunųjų draugas.

Kur užfiksavote tobuliausią vestuvių kadrą?

Tobulą kadrą užfiksuoju nepriklausomai nuo vietos. Tobulame kadre – svarbiausi jaunieji.

Kokia yra tobulai besifotografuojanti pora?

Tobuliausia fotosesija, kai jaunieji joje atsipalaidavę, nepaiso jokių taisyklių ir neturi išankstinių vizijų rezul- tatui – visiškai atsiduoda į fotografo rankas bei fantaziją. Linksmai leidžia laiką, tiesiog būna savimi.

Kokia yra tobulos vestuvių fotosesijos trukmė ir laikas?

Gerai fotosesijai visiškai užtenka poros valandų, neskaitant kelionės. Kelios valandos iki saulėlydžio būtų tobu- liausias laikas gražiai fotosesijai.

Kokie gali būti tobuliausi vestuvių fotosesijos aksesuarai?

Aksesuarų naudojimas nukreipia dėmesį nuo pagrindinių herojų ir sukelia papildomų rūpesčių. Tobuliausi ak- sesuarai – gera nuotaika, seksualumas, atsipalaidavimas. Jei yra galimybė, galima naudoti fotosesijoje šunis. Pora baltų šunų kadre – tobula. Žirgai taip pat fotosesijose at- rodo puikiai.

Kiek jūsų darytų nuotraukų tobulai telpa į vestuvių albumą?

Iš 60 – 80 nuotraukų pavyksta puikus albumas – vestuvių istorija.

Koks pats svarbiausias jūsų patarimas tobulai porai, trokštančiai tobulų nuotraukų?

Atsakingai rinkitės fotografą. Peržiūrėkite daugiau jo darytų nuotraukų – patarčiau pažiūrėti keletą konkrečių vestuvių istorijų. Nesusižavėkite viena gražia nuotrauka. Per gyvenimą gerą nuotrauką padaryti gali bet kas (kvatoja), o tobulas fotografas geras nuotraukas daro kasdien. Fotosesijos metu būkite savimi ir nepersistenkite vaidindami, bet tuo pat metu ir nesikuklinkite. Romantiškas artumas, prisilietimai, nesuvaidinti jausmai – visa tai nuotraukose palieka didžiausią įspūdį. Jei nesate profesionalūs modeliai ar aktoriai, nevaidinkite – atrodysit kvailai. Svarbiausia, peržiūrint nuotraukų istoriją, turite pajusti ore tvyrančią meilę!

Socialiniai tinklai

Behance
Facebook
Instagram